Zpěvák Zbyněk Drda představil nový animovaný videoklip SÁŇKAŘ

I v této nelehké době hudebníci, herci a také většina ostatních umělců nezahálí. Přišli o své koncerty, divadelní vystoupení a většinu svých zdrojů obživi. Mezi ty, kteří opravdu nezahálí a v současné době dostatek volného času věnují své nové tvorbě patří zpěvák Zbyněk Drda, který na hudební scénu přichází s novým videoklipem k songu Sáňkař.

,,Videoklip Sáňkař vznikl, abych trošku pobavil lidi v dnešní né úplně lehké době,´´ říká zpěvák Zbyněk Drda.

Celé jeho album ZÁHADNÁ je vánočně nevánoční, ale tahle rocková pecka je klasická zimní věc. Hudbu a Text na ní složil jeho dobrý kamarád Václav Tobrman.

,,Mým záměrem bylo v této nelehké době trošku rozptýlit a pobavit lidi. Pro tento účel jsem vybral píseň Sáňkař z mého posledního alba: ZÁHADNÁ. Je to Rock and Rollová písnička celkově pojatá s nadhledem,´´ řekl zpěvák o této pecce.

Když přemýšlel o tom, jak ztvárnit videoklip, tak ho hned napadla kamarádka, akademická malířka Irena Křivánková, která s kresbami pomohla. ,,Říkal jsem si, že kreslená / komiksová verze bude tomuhle songu slušet. Slovo dalo slovo a koncept byl na světě. Celý videoklip v rámci jednotlivých obrazů jsem si vymyslel a Irena tomu dala finální podobu. Blížily se vánoční svátky a nápad byl na světě,´´ dodal talentovaný zpěvák.

No posuďte sami – videoklip můžete shlédnout zde.

Zajímá Vás akademická malířka a její tvorba? Můžete se podívat na její webové stránky.

Závěrem zpěvák dodává ,,Doufám, že se Vám videoklip bude líbit a třeba Vám v této nelehké době vykouzlí úsměv na tváři. Šťastné a Veselé Vánoce všem.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.